Hakkımızda

1982 yılından beri sektörde çalışan Osman Çeken tarafından kurulan Artı Mühendislik Elektrik San. Ve Tic. Ltd. Sirketi, proje tasarım, danışmanlık,malzeme tedariği ve genel mühendislik ve yapı işleri alanlarında faaliyet göstermektedir. Artı Muhendislik, uzman ekibiyle birlikte çalıştığı yıllar sürecince, sektörde bulunmaz bir tecrübeye erişmiş nadir firmalardandır.

Artı Mühendislik ' in başarıyla tamamladığı işleri arasında, büyük konut projelerinden okullara, kurumsal binalardan hotellere,elektrik santrallerinden endüstriyel yapılara kadar birçok büyük ve farklı proje bulunmaktadır.

Artı Mühendislik, herbiri işinde uzman ekibiyle birlikte, başarılı projelerini gururla tamamlamaya devam ederek, günden güne büyüyüp ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır.

Misyonumuz

Artı Mühendislik olarak misyonumuz, üstlendiğimiz hertürlü projeyi başarıyla tamamlayarak, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmakdır. Tüm bunları başarırırken, tüm uzman teknik ekibimize, iş ortaklarımıza ve saygın müşterilerimize sonsuz teşekürlerimizi sunarız.

Temel İlkeler

Temel Kanunlar

Çözüm Ortaklarımız